Worms

🕹️ PSX Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Worms
Worms
Worms Armageddon
Worms Armageddon
Worms World Party
Worms World Party
Home Alone
Home Alone
Krusty's Super Fun House
Krusty's
Super Fun House
Daze Before Christmas
Daze Before Christmas
Justice League Task Force
Justice League
Task Force
Caliber .50
Caliber .50
Gaiares
Gaiares

DİĞER OYUNLAR


Worms Oyunu Nasıl Oynanır ?

Worms oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Worms oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Worms oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Worms oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Worms oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Worms oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Worms oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Worms oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Worms oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Worms oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Worms oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Worms Oyna