Worms World Party

🕹️ PSX Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Worms
Worms
Worms Armageddon
Worms Armageddon
Worms World Party
Worms World Party
Home Alone
Home Alone
Krusty's Super Fun House
Krusty's
Super Fun House
Daze Before Christmas
Daze Before Christmas
Justice League Task Force
Justice League
Task Force
Caliber .50
Caliber .50
Gaiares
Gaiares

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Worms World Party Oyunu Nasıl Oynanır ?

Worms World Party oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Worms World Party oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Worms World Party oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Worms World Party oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Worms World Party oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Worms World Party oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Worms World Party oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Worms World Party oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Worms World Party oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Worms World Party oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Worms World Party oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Worms World Party Oyna