Awesome Possum

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Awesome Possum Oyunu Nasıl Oynanır ?

Awesome Possum oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Awesome Possum oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Awesome Possum oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Awesome Possum oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Awesome Possum oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Awesome Possum oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Awesome Possum oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Awesome Possum oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Awesome Possum oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Awesome Possum oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Awesome Possum oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Awesome Possum Oyna