Itchy And Scratchy Game

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Virtual Bart
Virtual Bart
Itchy And Scratchy Game
Itchy And Scratchy Game
Normy's Beach Babe-O-Rama
Normy's
Beach Babe-O-Rama
The Chaos Engine
The Chaos Engine
Awesome Possum
Awesome Possum
Pinokyo - Pinocchio
Pinokyo
( Pinocchio )
The Story Of Thor
The Story Of Thor
Light Crusader
Light Crusader
Flink
Flink

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Itchy And Scratchy Game Oyunu Nasıl Oynanır ?

Itchy And Scratchy Game oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Itchy And Scratchy Game oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Itchy And Scratchy Game oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Itchy And Scratchy Game oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Itchy And Scratchy Game oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Itchy And Scratchy Game oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Itchy And Scratchy Game oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Itchy And Scratchy Game oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Itchy And Scratchy Game oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Itchy And Scratchy Game oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Itchy And Scratchy Game oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Itchy And Scratchy Game Oyna