Normy's Beach Babe-O-Rama

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Virtual Bart
Virtual Bart
Itchy And Scratchy Game
Itchy And Scratchy Game
Normy's Beach Babe-O-Rama
Normy's
Beach Babe-O-Rama
The Chaos Engine
The Chaos Engine
Awesome Possum
Awesome Possum
Pinokyo - Pinocchio
Pinokyo
( Pinocchio )
The Story Of Thor
The Story Of Thor
Light Crusader
Light Crusader
Flink
Flink

DİĞER OYUNLAR


Normy's Beach Babe-O-Rama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Normy's Beach Babe-O-Rama oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Normy's Beach Babe-O-Rama oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Normy's Beach Babe-O-Rama oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Normy's Beach Babe-O-Rama oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Normy's Beach Babe-O-Rama oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Normy's Beach Babe-O-Rama oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Normy's Beach Babe-O-Rama oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Normy's Beach Babe-O-Rama oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Normy's Beach Babe-O-Rama oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Normy's Beach Babe-O-Rama oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Normy's Beach Babe-O-Rama oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Normy's Beach Babe-O-Rama Oyna