Pinokyo

[ Pinocchio ]

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Virtual Bart
Virtual Bart
Itchy And Scratchy Game
Itchy And Scratchy Game
Normy's Beach Babe-O-Rama
Normy's
Beach Babe-O-Rama
The Chaos Engine
The Chaos Engine
Awesome Possum
Awesome Possum
Pinokyo - Pinocchio
Pinokyo
( Pinocchio )
The Story Of Thor
The Story Of Thor
Light Crusader
Light Crusader
Flink
Flink

DİĞER OYUNLAR


Pinokyo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pinokyo oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pinokyo oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pinokyo oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pinokyo oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pinokyo oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pinokyo oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pinokyo oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pinokyo oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pinokyo oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pinokyo oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pinokyo oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pinokyo Oyna - Pinocchio Oyna