The Story Of Thor

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Virtual Bart
Virtual Bart
Itchy And Scratchy Game
Itchy And Scratchy Game
Normy's Beach Babe-O-Rama
Normy's
Beach Babe-O-Rama
The Chaos Engine
The Chaos Engine
Awesome Possum
Awesome Possum
Pinokyo - Pinocchio
Pinokyo
( Pinocchio )
The Story Of Thor
The Story Of Thor
Light Crusader
Light Crusader
Flink
Flink

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Story Of Thor Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Story Of Thor oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Story Of Thor oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Story Of Thor oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Story Of Thor oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Story Of Thor oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Story Of Thor oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Story Of Thor oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Story Of Thor oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Story Of Thor oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Story Of Thor oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Story Of Thor oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Story Of Thor Oyna