Bonkers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Goofy's Hysterical History Tour
Goofy's
Hysterical History Tour
Daffy Duck In Hollywood
Daffy Duck In Hollywood
Donald In Maui Mallard
Donald In
Maui Mallard
Hayalet Avcıları - Ghostbusters
Hayalet Avcıları
( Ghostbusters )
Bonkers
Bonkers
Judge Dredd
Judge Dredd
Shadowrun
Shadowrun
Championship Pro-Am
Championship Pro-Am
Super Hang-On
Super Hang-On

DİĞER OYUNLAR


Bonkers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bonkers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bonkers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bonkers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bonkers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bonkers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bonkers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bonkers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bonkers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bonkers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bonkers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bonkers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bonkers Oyna