Championship Pro-Am

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Goofy's Hysterical History Tour
Goofy's
Hysterical History Tour
Daffy Duck In Hollywood
Daffy Duck In Hollywood
Donald In Maui Mallard
Donald In
Maui Mallard
Hayalet Avcıları - Ghostbusters
Hayalet Avcıları
( Ghostbusters )
Bonkers
Bonkers
Judge Dredd
Judge Dredd
Shadowrun
Shadowrun
Championship Pro-Am
Championship Pro-Am
Super Hang-On
Super Hang-On

DİĞER OYUNLAR


Championship Pro-Am Oyunu Nasıl Oynanır ?

Championship Pro-Am oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Championship Pro-Am oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Championship Pro-Am oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Championship Pro-Am oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Championship Pro-Am oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Championship Pro-Am oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Championship Pro-Am oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Championship Pro-Am oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Championship Pro-Am oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Championship Pro-Am oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Championship Pro-Am oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Championship Pro-Am Oyna