Super Hang-On

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Goofy's Hysterical History Tour
Goofy's
Hysterical History Tour
Daffy Duck In Hollywood
Daffy Duck In Hollywood
Donald In Maui Mallard
Donald In
Maui Mallard
Hayalet Avcıları - Ghostbusters
Hayalet Avcıları
( Ghostbusters )
Bonkers
Bonkers
Judge Dredd
Judge Dredd
Shadowrun
Shadowrun
Championship Pro-Am
Championship Pro-Am
Super Hang-On
Super Hang-On

DİĞER OYUNLAR


Super Hang-On Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Hang-On oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Hang-On oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Hang-On oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Hang-On oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Hang-On oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Hang-On oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Hang-On oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Hang-On oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Hang-On oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Hang-On oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Hang-On oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Hang-On Oyna