Fantastic Dizzy

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gain Ground
Gain Ground
Izzy's Quest For The Olympic Rings
Izzy's Quest For
The Olympic Rings
Ariel The Little Mermaid
Ariel The Little Mermaid
Fantastic Dizzy
Fantastic Dizzy
DecapAttack
DecapAttack
Saint Sword
Saint Sword
Phantom
Phantom
Şirinler 2 - The Smurfs 2
Şirinler 2
( The Smurfs 2 )
Smash TV
Smash TV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Fantastic Dizzy Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fantastic Dizzy oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Fantastic Dizzy oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Fantastic Dizzy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Fantastic Dizzy oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Fantastic Dizzy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Fantastic Dizzy oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Fantastic Dizzy oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Fantastic Dizzy oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Fantastic Dizzy oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Fantastic Dizzy oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Fantastic Dizzy oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Fantastic Dizzy Oyna