Gain Ground

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gain Ground
Gain Ground
Izzy's Quest For The Olympic Rings
Izzy's Quest For
The Olympic Rings
Ariel The Little Mermaid
Ariel The Little Mermaid
Fantastic Dizzy
Fantastic Dizzy
DecapAttack
DecapAttack
Saint Sword
Saint Sword
Phantom
Phantom
Şirinler 2 - The Smurfs 2
Şirinler 2
( The Smurfs 2 )
Smash TV
Smash TV

DİĞER OYUNLAR


Gain Ground Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gain Ground oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gain Ground oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gain Ground oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gain Ground oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gain Ground oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gain Ground oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gain Ground oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gain Ground oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gain Ground oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gain Ground oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gain Ground oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Gain Ground Oyna