Izzy's Quest For The Olympic Rings

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gain Ground
Gain Ground
Izzy's Quest For The Olympic Rings
Izzy's Quest For
The Olympic Rings
Ariel The Little Mermaid
Ariel The Little Mermaid
Fantastic Dizzy
Fantastic Dizzy
DecapAttack
DecapAttack
Saint Sword
Saint Sword
Phantom
Phantom
Şirinler 2 - The Smurfs 2
Şirinler 2
( The Smurfs 2 )
Smash TV
Smash TV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Izzy's Quest For The Olympic Rings Oyunu Nasıl Oynanır ?

Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Izzy's Quest For The Olympic Rings oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Izzy's Quest For The Olympic Rings oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Izzy's Quest For The Olympic Rings oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Izzy's Quest For The Olympic Rings Oyna