Phantom

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gain Ground
Gain Ground
Izzy's Quest For The Olympic Rings
Izzy's Quest For
The Olympic Rings
Ariel The Little Mermaid
Ariel The Little Mermaid
Fantastic Dizzy
Fantastic Dizzy
DecapAttack
DecapAttack
Saint Sword
Saint Sword
Phantom
Phantom
Şirinler 2 - The Smurfs 2
Şirinler 2
( The Smurfs 2 )
Smash TV
Smash TV

DİĞER OYUNLAR


Phantom Oyunu Nasıl Oynanır ?

Phantom oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Phantom oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Phantom oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Phantom oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Phantom oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Phantom oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Phantom oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Phantom oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Phantom oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Phantom oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Phantom oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Phantom Oyna