Saint Sword

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gain Ground
Gain Ground
Izzy's Quest For The Olympic Rings
Izzy's Quest For
The Olympic Rings
Ariel The Little Mermaid
Ariel The Little Mermaid
Fantastic Dizzy
Fantastic Dizzy
DecapAttack
DecapAttack
Saint Sword
Saint Sword
Phantom
Phantom
Şirinler 2 - The Smurfs 2
Şirinler 2
( The Smurfs 2 )
Smash TV
Smash TV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Saint Sword Oyunu Nasıl Oynanır ?

Saint Sword oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Saint Sword oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Saint Sword oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Saint Sword oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Saint Sword oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Saint Sword oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Saint Sword oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Saint Sword oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Saint Sword oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Saint Sword oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Saint Sword oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Saint Sword Oyna