Şirinler 2
[ The Smurfs 2 ]

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gain Ground
Gain Ground
Izzy's Quest For The Olympic Rings
Izzy's Quest For
The Olympic Rings
Ariel The Little Mermaid
Ariel The Little Mermaid
Fantastic Dizzy
Fantastic Dizzy
DecapAttack
DecapAttack
Saint Sword
Saint Sword
Phantom
Phantom
Şirinler 2 - The Smurfs 2
Şirinler 2
( The Smurfs 2 )
Smash TV
Smash TV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Şirinler 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şirinler 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Şirinler 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Şirinler 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Şirinler 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Şirinler 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Şirinler 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Şirinler 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Şirinler 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Şirinler 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Şirinler 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Şirinler 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Şirinler 2 Oyna - The Smurfs 2 Oyna