Deadly Moves

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Deadly Moves Oyunu Nasıl Oynanır ?

Deadly Moves oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Deadly Moves oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Deadly Moves oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Deadly Moves oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Deadly Moves oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Deadly Moves oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Deadly Moves oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Deadly Moves oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Deadly Moves oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Deadly Moves oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Deadly Moves oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Deadly Moves Oyna