Doom Troopers

The Mutant Chronicles

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

DİĞER OYUNLAR


Doom Troopers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Doom Troopers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Doom Troopers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Doom Troopers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Doom Troopers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Doom Troopers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Doom Troopers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Doom Troopers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Doom Troopers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Doom Troopers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Doom Troopers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Doom Troopers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Doom Troopers - The Mutant Chronicles Oyna