Monster World 4

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Monster World 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Monster World 4 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Monster World 4 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Monster World 4 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Monster World 4 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Monster World 4 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Monster World 4 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Monster World 4 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Monster World 4 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Monster World 4 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Monster World 4 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Monster World 4 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Monster World 4 Oyna