Shining In The Darkness

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Shining In The Darkness Oyunu Nasıl Oynanır ?

Shining In The Darkness oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Shining In The Darkness oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Shining In The Darkness oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Shining In The Darkness oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Shining In The Darkness oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Shining In The Darkness oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Shining In The Darkness oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Shining In The Darkness oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Shining In The Darkness oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Shining In The Darkness oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Shining In The Darkness oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Shining In The Darkness Oyna