Taz In Escape from Mars

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Taz In Escape from Mars Oyunu Nasıl Oynanır ?

Taz In Escape from Mars oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Taz In Escape from Mars oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Taz In Escape from Mars oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Taz In Escape from Mars oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Taz In Escape from Mars oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Taz In Escape from Mars oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Taz In Escape from Mars oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Taz In Escape from Mars oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Taz In Escape from Mars oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Taz In Escape from Mars oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Taz In Escape from Mars oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Taz In Escape from Mars Oyna