Twinkle Tale

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Deadly Moves
Deadly Moves
Taz In Escape from Mars
Taz In Escape from Mars
Havoc
Havoc
Turrican
Turrican
Doom Troopers - The Mutant Chronicles
Doom Troopers
The Mutant Chronicles
Twinkle Tale
Twinkle Tale
Monster World 4
Monster World 4
Shining In The Darkness
Shining In The Darkness
Steel Empire
Steel Empire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Twinkle Tale Oyunu Nasıl Oynanır ?

Twinkle Tale oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Twinkle Tale oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Twinkle Tale oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Twinkle Tale oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Twinkle Tale oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Twinkle Tale oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Twinkle Tale oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Twinkle Tale oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Twinkle Tale oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Twinkle Tale oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Twinkle Tale oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Twinkle Tale Oyna