Time Killers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ayı Yogi - Yogi Bear
Ayı Yogi
( Yogi Bear )
Time Killers
Time Killers
Rolo To The Rescue
Rolo To The Rescue
Prince of Persia
Prince of Persia
Prince Of Persia 2 - The Shadow And The Flame
Prince Of Persia 2
The Shadow
And The Flame
Predator 2
Predator 2
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast 2
Shadow Of The Beast 2
Olympic Gold
Olympic Gold

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Time Killers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Time Killers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Time Killers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Time Killers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Time Killers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Time Killers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Time Killers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Time Killers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Time Killers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Time Killers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Time Killers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Time Killers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Time Killers Oyna