Ayı Yogi

[ Yogi Bear ]

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Ayı Yogi - Yogi Bear
Ayı Yogi
( Yogi Bear )
Time Killers
Time Killers
Rolo To The Rescue
Rolo To The Rescue
Prince of Persia
Prince of Persia
Prince Of Persia 2 - The Shadow And The Flame
Prince Of Persia 2
The Shadow
And The Flame
Predator 2
Predator 2
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast 2
Shadow Of The Beast 2
Olympic Gold
Olympic Gold

DİĞER OYUNLAR


Ayı Yogi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ayı Yogi oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ayı Yogi oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ayı Yogi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ayı Yogi oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ayı Yogi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ayı Yogi oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ayı Yogi oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ayı Yogi oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ayı Yogi oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ayı Yogi oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ayı Yogi oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ayı Yogi - Yogi Bear Oyna