James Pond 2
Codename Robocod

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


James Pond - Underwater Agent
James Pond
Underwater Agent
james_pond_2_codename_robocod
James Pond 2
Codename Robocod
James Pond 3 - Operation Starfish
James Pond 3
Operation Starfish
James Pond's Crazy Sports
James Pond's
Crazy Sports
Super James Pond
Super James Pond
Super James Pond 2
Super James Pond 2
The Ottifants
The Ottifants
Weaponlord
Weaponlord
True Lies
True Lies

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


James Pond 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

James Pond 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. James Pond 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında James Pond 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise James Pond 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra James Pond 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

James Pond 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, James Pond 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. James Pond 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. James Pond 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, James Pond 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe James Pond 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


James Pond 2 - Codename Robocod Oyna