The Ottifants

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

James Pond - Underwater Agent
James Pond
Underwater Agent
james_pond_2_codename_robocod
James Pond 2
Codename Robocod
James Pond 3 - Operation Starfish
James Pond 3
Operation Starfish
James Pond's Crazy Sports
James Pond's
Crazy Sports
Super James Pond
Super James Pond
Super James Pond 2
Super James Pond 2
The Ottifants
The Ottifants
Weaponlord
Weaponlord
True Lies
True Lies

DİĞER OYUNLAR


The Ottifants Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Ottifants oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Ottifants oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Ottifants oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Ottifants oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Ottifants oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Ottifants oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Ottifants oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Ottifants oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Ottifants oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Ottifants oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Ottifants oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Ottifants Oyna