Atomic Robo-Kid

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mazin Saga Mutant Fighter
Mazin Saga Mutant Fighter
Rockman Mega World
Rockman Mega World
Atomic Robo-Kid
Atomic Robo-Kid
Battle Mania
Battle Mania
Battle Mania Daiginjou
Battle Mania Daiginjou
Shaq Fu
Shaq Fu
The Lost Vikings
The Lost Vikings
Teenage Mutant Hero Turtles - The Hyperstone Heist
Teenage Mutant
Hero Turtles
The Hyperstone Heist
Gods
Gods

DİĞER OYUNLAR


Atomic Robo-Kid Oyunu Nasıl Oynanır ?

Atomic Robo-Kid oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Atomic Robo-Kid oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Atomic Robo-Kid oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Atomic Robo-Kid oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Atomic Robo-Kid oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Atomic Robo-Kid oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Atomic Robo-Kid oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Atomic Robo-Kid oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Atomic Robo-Kid oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Atomic Robo-Kid oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Atomic Robo-Kid oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Atomic Robo-Kid Oyna