Battle Mania

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mazin Saga Mutant Fighter
Mazin Saga Mutant Fighter
Rockman Mega World
Rockman Mega World
Atomic Robo-Kid
Atomic Robo-Kid
Battle Mania
Battle Mania
Battle Mania Daiginjou
Battle Mania Daiginjou
Shaq Fu
Shaq Fu
The Lost Vikings
The Lost Vikings
Teenage Mutant Hero Turtles - The Hyperstone Heist
Teenage Mutant
Hero Turtles
The Hyperstone Heist
Gods
Gods

DİĞER OYUNLAR


Battle Mania Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battle Mania oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Battle Mania oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Battle Mania oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Battle Mania oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Battle Mania oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Battle Mania oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Battle Mania oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Battle Mania oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Battle Mania oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Battle Mania oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Battle Mania oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Battle Mania Oyna