Battle Mania Daiginjou

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mazin Saga Mutant Fighter
Mazin Saga Mutant Fighter
Rockman Mega World
Rockman Mega World
Atomic Robo-Kid
Atomic Robo-Kid
Battle Mania
Battle Mania
Battle Mania Daiginjou
Battle Mania Daiginjou
Shaq Fu
Shaq Fu
The Lost Vikings
The Lost Vikings
Teenage Mutant Hero Turtles - The Hyperstone Heist
Teenage Mutant
Hero Turtles
The Hyperstone Heist
Gods
Gods

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Battle Mania Daiginjou Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battle Mania Daiginjou oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Battle Mania Daiginjou oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Battle Mania Daiginjou oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Battle Mania Daiginjou oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Battle Mania Daiginjou oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Battle Mania Daiginjou oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Battle Mania Daiginjou oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Battle Mania Daiginjou oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Battle Mania Daiginjou oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Battle Mania Daiginjou oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Battle Mania Daiginjou oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Battle Mania Daiginjou Oyna