The Lost Vikings

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mazin Saga Mutant Fighter
Mazin Saga Mutant Fighter
Rockman Mega World
Rockman Mega World
Atomic Robo-Kid
Atomic Robo-Kid
Battle Mania
Battle Mania
Battle Mania Daiginjou
Battle Mania Daiginjou
Shaq Fu
Shaq Fu
The Lost Vikings
The Lost Vikings
Teenage Mutant Hero Turtles - The Hyperstone Heist
Teenage Mutant
Hero Turtles
The Hyperstone Heist
Gods
Gods

DİĞER OYUNLAR


The Lost Vikings Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Lost Vikings oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Lost Vikings oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Lost Vikings oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Lost Vikings oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Lost Vikings oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Lost Vikings oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Lost Vikings oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Lost Vikings oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Lost Vikings oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Lost Vikings oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Lost Vikings oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Lost Vikings Oyna