Greendog

The Beached Surfer Dude !


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Valis
Valis
Valis 3
Valis 3
Mugen Senshi Valis
Mugen Senshi Valis
Valis SD
Valis SD
Valis SYD
Valis SYD
Hokuto No Ken - Shin Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu
Hokuto No Ken
Shin Seikimatsu
Kyuuseishu Densetsu
Super Valis - Akaki Tsuki No Otome
Super Valis
Akaki Tsuki No Otome
Super Valis 4
Super Valis 4
Greendog - The Beached Surfer Dude !
Greendog
The Beached Surfer Dude !

DİĞER OYUNLAR


Greendog Oyunu Nasıl Oynanır ?

Greendog oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Greendog oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Greendog oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Greendog oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Greendog oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Greendog oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Greendog oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Greendog oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Greendog oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Greendog oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Greendog oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Greendog - The Beached Surfer Dude ! Oyna