Hokuto No Ken

Shin Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Valis
Valis
Valis 3
Valis 3
Mugen Senshi Valis
Mugen Senshi Valis
Valis SD
Valis SD
Valis SYD
Valis SYD
Hokuto No Ken - Shin Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu
Hokuto No Ken
Shin Seikimatsu
Kyuuseishu Densetsu
Super Valis - Akaki Tsuki No Otome
Super Valis
Akaki Tsuki No Otome
Super Valis 4
Super Valis 4
Greendog - The Beached Surfer Dude !
Greendog
The Beached Surfer Dude !

DİĞER OYUNLAR


Hokuto No Ken Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hokuto No Ken oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Hokuto No Ken oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Hokuto No Ken oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Hokuto No Ken oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Hokuto No Ken oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Hokuto No Ken oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Hokuto No Ken oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Hokuto No Ken oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Hokuto No Ken oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Hokuto No Ken oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Hokuto No Ken oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Hokuto No Ken - Shin Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu Oyna