Super Valis 4

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Valis
Valis
Valis 3
Valis 3
Mugen Senshi Valis
Mugen Senshi Valis
Valis SD
Valis SD
Valis SYD
Valis SYD
Hokuto No Ken - Shin Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu
Hokuto No Ken
Shin Seikimatsu
Kyuuseishu Densetsu
Super Valis - Akaki Tsuki No Otome
Super Valis
Akaki Tsuki No Otome
Super Valis 4
Super Valis 4
Greendog - The Beached Surfer Dude !
Greendog
The Beached Surfer Dude !

DİĞER OYUNLAR


Super Valis 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Valis 4 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Valis 4 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Valis 4 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Valis 4 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Valis 4 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Valis 4 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Valis 4 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Valis 4 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Valis 4 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Valis 4 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Valis 4 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Valis 4 Oyna