Formula Bir

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Last Battle
Last Battle
Garfield - Caught In The Act
Garfield
Caught In The Act
Radical Rex
Radical Rex
Rainbow Islands Extra
Rainbow Islands Extra
Formula Bir - Formula 1
Formula Bir
Musha Aleste - Full Metal Fighter Ellinor
Musha Aleste
Full Metal Fighter Ellinor
Langrisser
Langrisser
Langrisser 2
Langrisser 2
Herzog Zwei
Herzog Zwei

DİĞER OYUNLAR


Formula Bir Oyunu Nasıl Oynanır ?

Formula Bir oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Formula Bir oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Formula Bir oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Formula Bir oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Formula Bir oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Formula Bir oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Formula Bir oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Formula Bir oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Formula Bir oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Formula Bir oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Formula Bir oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Formula Bir - Formula 1 Oyna