Garfield
Caught In The Act

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Last Battle
Last Battle
Garfield - Caught In The Act
Garfield
Caught In The Act
Radical Rex
Radical Rex
Rainbow Islands Extra
Rainbow Islands Extra
Formula Bir - Formula 1
Formula Bir
Musha Aleste - Full Metal Fighter Ellinor
Musha Aleste
Full Metal Fighter Ellinor
Langrisser
Langrisser
Langrisser 2
Langrisser 2
Herzog Zwei
Herzog Zwei

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Garfield - Caught In The Act Oyunu Nasıl Oynanır ?

Garfield - Caught In The Act oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Garfield - Caught In The Act oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Garfield - Caught In The Act oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Garfield - Caught In The Act oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Garfield - Caught In The Act oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Garfield - Caught In The Act oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Garfield - Caught In The Act oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Garfield - Caught In The Act oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Garfield - Caught In The Act oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Garfield - Caught In The Act oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Garfield - Caught In The Act oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Garfield - Caught In The Act Oyna