Langrisser

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Last Battle
Last Battle
Garfield - Caught In The Act
Garfield
Caught In The Act
Radical Rex
Radical Rex
Rainbow Islands Extra
Rainbow Islands Extra
Formula Bir - Formula 1
Formula Bir
Musha Aleste - Full Metal Fighter Ellinor
Musha Aleste
Full Metal Fighter Ellinor
Langrisser
Langrisser
Langrisser 2
Langrisser 2
Herzog Zwei
Herzog Zwei

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Langrisser Oyunu Nasıl Oynanır ?

Langrisser oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Langrisser oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Langrisser oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Langrisser oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Langrisser oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Langrisser oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Langrisser oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Langrisser oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Langrisser oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Langrisser oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Langrisser oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Langrisser Oyna