Rainbow Islands Extra

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Last Battle
Last Battle
Garfield - Caught In The Act
Garfield
Caught In The Act
Radical Rex
Radical Rex
Rainbow Islands Extra
Rainbow Islands Extra
Formula Bir - Formula 1
Formula Bir
Musha Aleste - Full Metal Fighter Ellinor
Musha Aleste
Full Metal Fighter Ellinor
Langrisser
Langrisser
Langrisser 2
Langrisser 2
Herzog Zwei
Herzog Zwei

DİĞER OYUNLAR


Rainbow Islands Extra Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rainbow Islands Extra oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rainbow Islands Extra oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rainbow Islands Extra oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rainbow Islands Extra oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rainbow Islands Extra oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rainbow Islands Extra oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rainbow Islands Extra oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rainbow Islands Extra oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rainbow Islands Extra oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rainbow Islands Extra oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rainbow Islands Extra oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rainbow Islands Extra Oyna