Hellfire

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Clay Fighter
Clay Fighter
Ranger-X
Ranger-X
WWF Raw
WWF Raw
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters
Lethal Enforcers 2
Gun Fighters
Cheese Cat - Astrophe Starring Speedy Gonzales
Cheese Cat
Astrophe Starring
Speedy Gonzales
The Addams Family
The Addams Family
Haunting Starring Polterguy
Haunting Starring Polterguy
Hellfire
Hellfire

DİĞER OYUNLAR


Hellfire Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hellfire oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Hellfire oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Hellfire oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Hellfire oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Hellfire oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Hellfire oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Hellfire oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Hellfire oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Hellfire oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Hellfire oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Hellfire oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Hellfire Oyna