Lethal Enforcers 2

Gun Fighters

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Clay Fighter
Clay Fighter
Ranger-X
Ranger-X
WWF Raw
WWF Raw
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters
Lethal Enforcers 2
Gun Fighters
Cheese Cat - Astrophe Starring Speedy Gonzales
Cheese Cat
Astrophe Starring
Speedy Gonzales
The Addams Family
The Addams Family
Haunting Starring Polterguy
Haunting Starring Polterguy
Hellfire
Hellfire

DİĞER OYUNLAR


Lethal Enforcers 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Lethal Enforcers 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Lethal Enforcers 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Lethal Enforcers 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Lethal Enforcers 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Lethal Enforcers 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Lethal Enforcers 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Lethal Enforcers 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Lethal Enforcers 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Lethal Enforcers 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Lethal Enforcers 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Lethal Enforcers 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters Oyna