Ranger-X

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Clay Fighter
Clay Fighter
Ranger-X
Ranger-X
WWF Raw
WWF Raw
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters
Lethal Enforcers 2
Gun Fighters
Cheese Cat - Astrophe Starring Speedy Gonzales
Cheese Cat
Astrophe Starring
Speedy Gonzales
The Addams Family
The Addams Family
Haunting Starring Polterguy
Haunting Starring Polterguy
Hellfire
Hellfire

DİĞER OYUNLAR


Ranger-X Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ranger-X oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ranger-X oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ranger-X oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ranger-X oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ranger-X oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ranger-X oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ranger-X oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ranger-X oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ranger-X oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ranger-X oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ranger-X oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ranger-X Oyna