WWF Raw

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Clay Fighter
Clay Fighter
Ranger-X
Ranger-X
WWF Raw
WWF Raw
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters
Lethal Enforcers 2
Gun Fighters
Cheese Cat - Astrophe Starring Speedy Gonzales
Cheese Cat
Astrophe Starring
Speedy Gonzales
The Addams Family
The Addams Family
Haunting Starring Polterguy
Haunting Starring Polterguy
Hellfire
Hellfire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


WWF Raw Oyunu Nasıl Oynanır ?

WWF Raw oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. WWF Raw oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında WWF Raw oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise WWF Raw oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra WWF Raw oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

WWF Raw oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, WWF Raw oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. WWF Raw oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. WWF Raw oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, WWF Raw oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe WWF Raw oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


WWF Raw Oyna