Aero The Acro-Bat

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat 2
Aero The Acro-Bat 2
World Of Illusion - Fushigi na Magic Box
World Of Illusion
Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron
Toe Jam & Earl
In Panic On Funkotron
BattleTech - A Game Of Armored Combat
BattleTech
A Game Of
Armored Combat
Second Samurai
Second Samurai
Grind Stormer
Grind Stormer
Super Thunder Blade
Super Thunder Blade
Zero Wing
Zero Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Aero The Acro-Bat Oyunu Nasıl Oynanır ?

Aero The Acro-Bat oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Aero The Acro-Bat oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Aero The Acro-Bat oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Aero The Acro-Bat oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Aero The Acro-Bat oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Aero The Acro-Bat oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Aero The Acro-Bat oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Aero The Acro-Bat oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Aero The Acro-Bat oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Aero The Acro-Bat oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Aero The Acro-Bat oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Aero The Acro-Bat Oyna