Grind Stormer

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat 2
Aero The Acro-Bat 2
World Of Illusion - Fushigi na Magic Box
World Of Illusion
Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron
Toe Jam & Earl
In Panic On Funkotron
BattleTech - A Game Of Armored Combat
BattleTech
A Game Of
Armored Combat
Second Samurai
Second Samurai
Grind Stormer
Grind Stormer
Super Thunder Blade
Super Thunder Blade
Zero Wing
Zero Wing

DİĞER OYUNLAR


Grind Stormer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Grind Stormer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Grind Stormer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Grind Stormer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Grind Stormer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Grind Stormer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Grind Stormer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Grind Stormer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Grind Stormer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Grind Stormer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Grind Stormer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Grind Stormer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Grind Stormer Oyna