Alien Soldier

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jim Power
Jim Power
Alien Soldier
Alien Soldier
Beyond Oasis
Beyond Oasis
Target Earth
Target Earth
B.O.B.
B.O.B.
Dragon's Lair
Dragon's Lair
Cliffhanger
Cliffhanger
Dead Dance
Dead Dance
Bio Hazard Battle
Bio Hazard Battle

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Alien Soldier Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alien Soldier oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Alien Soldier oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Alien Soldier oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Alien Soldier oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Alien Soldier oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Alien Soldier oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Alien Soldier oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Alien Soldier oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Alien Soldier oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Alien Soldier oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Alien Soldier oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Alien Soldier Oyna