Cliffhanger

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Jim Power
Jim Power
Alien Soldier
Alien Soldier
Beyond Oasis
Beyond Oasis
Target Earth
Target Earth
B.O.B.
B.O.B.
Dragon's Lair
Dragon's Lair
Cliffhanger
Cliffhanger
Dead Dance
Dead Dance
Bio Hazard Battle
Bio Hazard Battle

DİĞER OYUNLAR


Cliffhanger Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cliffhanger oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cliffhanger oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cliffhanger oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cliffhanger oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cliffhanger oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cliffhanger oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cliffhanger oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cliffhanger oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cliffhanger oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cliffhanger oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cliffhanger oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Cliffhanger Oyna