Target Earth

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jim Power
Jim Power
Alien Soldier
Alien Soldier
Beyond Oasis
Beyond Oasis
Target Earth
Target Earth
B.O.B.
B.O.B.
Dragon's Lair
Dragon's Lair
Cliffhanger
Cliffhanger
Dead Dance
Dead Dance
Bio Hazard Battle
Bio Hazard Battle

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Target Earth Oyunu Nasıl Oynanır ?

Target Earth oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Target Earth oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Target Earth oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Target Earth oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Target Earth oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Target Earth oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Target Earth oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Target Earth oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Target Earth oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Target Earth oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Target Earth oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Target Earth Oyna