Rockin' Kats

🕹️ NES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Pulseman
Pulseman
Dahna Megami Tanjou
Dahna Megami Tanjou
Magical Taruruuto-kun
Magical Taruruuto-kun
Wayne's World
Wayne's World
Marko's Magic Footbal
Marko's Magic Footbal
Power Moves
Power Moves
Inspector Gadget
Inspector Gadget
Prehistorik Man
Prehistorik Man
Rockin' Kats
Rockin' Kats

DİĞER OYUNLAR


Rockin' Kats Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rockin' Kats oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rockin' Kats oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rockin' Kats oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rockin' Kats oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rockin' Kats oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rockin' Kats oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rockin' Kats oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rockin' Kats oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rockin' Kats oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rockin' Kats oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rockin' Kats oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rockin' Kats Oyna