Wayne's World

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Pulseman
Pulseman
Dahna Megami Tanjou
Dahna Megami Tanjou
Magical Taruruuto-kun
Magical Taruruuto-kun
Wayne's World
Wayne's World
Marko's Magic Footbal
Marko's Magic Footbal
Power Moves
Power Moves
Inspector Gadget
Inspector Gadget
Prehistorik Man
Prehistorik Man
Rockin' Kats
Rockin' Kats

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Wayne's World Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wayne's World oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wayne's World oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wayne's World oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wayne's World oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wayne's World oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wayne's World oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wayne's World oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wayne's World oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wayne's World oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wayne's World oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wayne's World oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wayne's World Oyna