Cyborg Justice

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mick & Mack As The Global Gladiators
Mick & Mack
As The Global Gladiators
Cyborg Justice
Cyborg Justice
Dinosaurs For Hire
Dinosaurs For Hire
Pit-Fighter
Pit-Fighter
Atomic Runner
Atomic Runner
Mystic Defender
Mystic Defender
Crack Down
Crack Down
Super Fantasy Zone
Super Fantasy Zone
Sol Deace
Sol Deace

DİĞER OYUNLAR


Cyborg Justice Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cyborg Justice oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cyborg Justice oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cyborg Justice oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cyborg Justice oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cyborg Justice oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cyborg Justice oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cyborg Justice oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cyborg Justice oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cyborg Justice oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cyborg Justice oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cyborg Justice oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Cyborg Justice Oyna