Pit-Fighter

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mick & Mack As The Global Gladiators
Mick & Mack
As The Global Gladiators
Cyborg Justice
Cyborg Justice
Dinosaurs For Hire
Dinosaurs For Hire
Pit-Fighter
Pit-Fighter
Atomic Runner
Atomic Runner
Mystic Defender
Mystic Defender
Crack Down
Crack Down
Super Fantasy Zone
Super Fantasy Zone
Sol Deace
Sol Deace

DİĞER OYUNLAR


Pit-Fighter Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pit-Fighter oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pit-Fighter oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pit-Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pit-Fighter oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pit-Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pit-Fighter oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pit-Fighter oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pit-Fighter oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pit-Fighter oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pit-Fighter oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pit-Fighter oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pit-Fighter Oyna